Vložení domény do bloků

Vložení Vaší domény na tyto stránky je bezplatné. 

Se správou jsou spojeny náklady a především čas. Kdo chce, může bez váhání přispět na provoz webu. 

Vložení domény do textového bloku, na neomezeně dlouhou dobu.

Doména je vložena pouze do bloků. Umístění, až do doby prodeje, je bez poplatků.

 

Vložení domény s obrázkem, na neomezeně dlouhou dobu, pro podílející se na běhu webu.

Doména je vložena jak do obrázkových polí, tak i do bloků. Umístění, až do doby prodeje, je zdarma bez poplatků.

 

Po obdržení žádosti o zveřejnění domény je kontaktován zapsaný majitel domény

Po přijetí žádosti o inzerci si ověřuji údaje o doméně. ,,V případě přijetí žádosti ze stránek nebo z jiné e-malové adresy,,. Po ověření je zaslán informační e-mail o návrhu zvěřejnění a o prodeji domény na zapsaný kontaktní e-mail na doméně.

 

Na Vaší doméně bude umístěn relevantní odkaz vedoucí na tyto stránky --> www.domenyprodej.cz

Umístění odkazu na Vaší hlavní stránce je povinné. Provedení je čistě na Vás. Nemám nejmenší zájem, aby tento odkaz zasahoval do vzhledu Vašich stránek. Nepoužívejte žádné vychytávky. Vytvořte relevantní odkaz, aby nijak nepřekážel, a je hotovo.

 

Pokud své stránky inzerujete na svých, můžete i nadále

Inzerce na Vašich stránkách není žádnou překážkou. Pokud Vaši doménu již inzerujete jinde, informujte mě o této skutečnosti.

 

Převod Domény - Samotný převod domény není žádný složitý proces, nicméně smlouva, která Vám zajistí,

že za své peníze dostanete to co si kupujete, a pochopitelně i naopak, je velmi důležitá.Tuto skutečnost se nevyplatí podceňovat. Smlouvu dle platných právních předpisů Vám zajistím. Máte však možnost i své vlastní volby a prodej si uskutečnit bez mého zprostředkování. V případě, že se do toho pustíte sami, nezapomeňte si zjistit, co vše by měla smlouva obsahovat. Nepodceňovat.

 

Ochrana osobních údajů

Žádné informace, zjištěné, dohodnuté, sepsané či jakéhokoli jiného rázu, vyjma těch, na kterých budeme vzájemně domluveni, nejsou a nebudou nikde a nikdy zveřejněny.K získání .."NĚKTERÝCH".. informací o inzerování má přístup pouze inzerent a to pouze o své .."INZERCI".. K některým informacím o své inzerci má inzerent možnost, na základě sepsané dohody, žádosti, o získání k některým informacím, a to formou ,, "DOMLUVENÉ - ODSOUHLASENÉ" ,,. Za domluvené a odsouhlasené se pavažuje buď (týče se inzerenta i poskytovatele..domenyprodej.cz)',,Váš certifikovaný e-mail, nebo doporučený dopis opatřený Vaším ověřeným podpisem,, . Žádnou jinou formu ohledně získání informací nepřipouštím.Citlivá data ,,"NEZASÍLÁM VŮBEC",,. Raději si své údaje hned od začátku naší komunikace hlídejte, uchovávejte a nebudeme se tímto muset vůbec zaobírat.

 

Odpovědnost za inzerování - neoprávněný prodej domény - berete na sebe

Ne vždy a v každém případě je prodej domény zcela vpořádku. Jsou situace, kdy by doména prodávána být neměla, a pokud ji i v takovém případě chcete inzerovat, berete tuto skutečnot na sebe. Inzerci Vaší domény umožním. Od prodeje a všeho ostatního se však v plné míře distancuji. Například ve sporných případech. Inzerci Vám umožním, pokud je doména prokazatelně nabídnuta k inzerování za podmínek výše uvedených. Jelikož tyto stránky propagují možnost svobodné volby, nebudu inzerci , až na vyjímečné případy a situace, např. když bude někdo inzerovat doménu jež mu nepatří, omezovat.

 

Řešení sporů o doménová jména - více zde

 

Převod doménového jména .cz na jiného majitele je upraven Pravidly registrace doménových jmen v ccTLD .cz zájmového sdružení právnických osob CZ. NIC, z.p.o., které je známé provozováním registru doménových jmen .cz a jejich zabezpečením. Podle těchto pravidel Sdružení CZ.NIC zaregistruje změnu držitele doménového jména na pokyn registrátora doménového jména. Tento pokyn podává registrátor se souhlasem původního vlastníka a nového vlastníka doménového jména, který současně vysloví souhlas s pravidly registrace doménového jména. Více na autorských stránkáchAktualizace - rozšíření o novou sekci !!!


Kompletní nabídka - 1 Stávající - 2 Nová - Kompletní nabídka